• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(000) 000-00-00, (000) 000-00-00,

(000) 000-00-00, (000) 000-00-00

Пн–ПТ 09:00–21:00,
СБ 11:00–18:00,

ВС выходной

Протеїн

Для чого потрібен і що таке протеїн: Потрібен протеїн для набору м'язової маси і для схуднення (зниження жирового прошарку) Основний будівельний матеріал для м'язів. Потрапляючи в організм, розщеплюється на амінокислоти, з яких згодом будуються м'язи Для заповнення природної потреби організму в білку. Нестача білка негативно впливає на стан шкіри, нігтів, волосся, кісток

Як приймати (пити) протеїн: Для досягнення найкращих результатів більшість атлетів приймають протеїн до 3-4 разів на добу Час прийому між прийомами їжі або замість їжі Найбільш важливий прийом протеїну після тренування з метою відновлення. Другий важливий прийом перед сном для запобігання розпаду м'язів Найкраще робити протеїновий коктейль на основі молока або води

Протеїн (білок, поліпептиди) харчова добавка для спортсменів, що виробляється на основі білкових сумішей із сировини тваринного або рослинного походження. Саме протеїни основою м'язової тканини і її основним будівельним матеріалом. М'язи починають рости, коли в організмі підтримується позитивний азотистий баланс.

Як купити якісний і недорогий протеїн у Львові, Чернівцях, Києві та з доставкою по всій Україні


Для регулярного прийому необхідно купити якісний протеїн для жінок або мужчік ранзіци немає, адже він підходить для всіх, а ще, щоб утримувати позитивний азотистий баланс в організмі, постачати м'язи амінокислотами для відновлення після навантажень і подальшого м'язового зростання. Продаж в Києві, Чернівцях, Львові в нашому інтернет магазині або адресною доставкою по всій Україні.

Які протеїни та їх особливості:

Сироваткові протеїни найпопулярніший білок для нарощування м'язів, швидко засвоюваний і повноцінний за амінокислотним складом. Виділяють сироватковий білок різними методами фільтрації з коров'ячого молока.
В Україні можна вибрати наступні види сироватки:

  • Гідролізат сироваткового протеїну продукт, найкращий за ступенем очищення, і містить найбільш дрібні фракції білка. Його ціна вище вартості інших видів сироватки.

  • Ізолят сироваткового білка містить велику кількість пептидних фракцій, за рахунок чого засвоюється швидше концентрату. Але за вартістю концентрат дешевше ізоляту сиворотки.
  • Концентрат сироваткового протеїну (не плутайте з концентратом молочного протеїну) найбільш вигідний представник з сироваткових білкових продуктів. Він швидко засвоюється (за2-3 години), і його вартість нижча гідролізату і ізоляту молочної сироватки.
  • Концентрат молочного протеїну недорогий і доступний білок, містить міцелярні казеїн і глобуліни в тій же пропорції, що і в коров'ячому молоці. Швидкість засвоєння 4-6 годин.
  • Казеїн долгоусваіваемий, для вживання перед сном.
  • Соєвий для вегетеріанцев і веганів, які не їдять м'ясо.
  • А так само, у продажу на ринку спортпіта присутній яловичий, яєчний і інші менш популярні протеїни. Більшість людей вважає, що шкода протеїну і побічні ефекти більше, ніж користь, але це насправді не так, що було неодноразово доведено вченими.

На питання "який вибрати протеїн" і "що краще протеїн або гейнер?" Подсскажет наш висококваліфікований менеджер, якому ви можете зателефонувати за телефонами вказаними на сайті.

Ціна протеїну залежить не тільки від вартості молока, а й від складності технології виділення білка з вихідної сировини. В Інтернет магазині можливість замовити ці та інші види спортпіта з максимально швидкою доставкою.

Купити протеїн в Україні, будь то гідролізат, ізолят або концентрат молочної сироватки, можна як онлайн, так і офлайн за каталогом нашого магазину спортивного харчування абсолютно недорого.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно